Efekty laserowe  Jest 8 produktów.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII jest pełno kolorowym systemem RGB z mocą całkowitą do 1000mW i minimalną mocą 800mW. Laser  jest idealnym rozwiązaniem dla pół-profesjonalnych aplikacji i doskonale nadaję się do barów, średnich klubów oraz dyskotek. Projektor laserowy spełnia również swoją funkcję dla firm rentalowych, dla mobilnych Djów, prywatnych...
0 Komentarze
Laser Laserworld EL-100RG MICRO RC jest bardzo niedrogim rozwiązaniem dla początkujących i jest często wykorzystywany w barach, małych klubach, imprezach okolicznościowych oraz dla użytku domowego.
0 Komentarze
Laser firmy Laserworld EL-350RG jest systemem laserowym bar o całkowitej mocy 350mW. Laser jest bardzo niedrogim rozwiązaniem dla początkujących i często wykorzystywany w barach, małych klubach, imprezach okolicznościowych oraz dla użytku domowego. Laser posiada około 50 podstawowych wzorów takich jak płaszczyzny, tunele, siatki, fale itp., wzory mogą być...
0 Komentarze
Laser firmy Laserworld PRO-800RGB nie tylko pracuje w normalnym trybie skanowania ale również posiada dedykowaną siatkę dyfrakcyjną do multiplikowania efektów laserowych. Bez wykorzystania specjalnych efektów również jest możliwe stworzenie emocjonującego pokazu laserowego przy udziale wiązek laserowych beam jak i również graficznych elementów.
0 Komentarze
Laser firmy Laserworld PRO-1600RGB nie tylko pracuje w normalnym trybie skanowania ale również posiada dedykowaną siatkę dyfrakcyjną do multiplikowania efektów laserowych. Bez wykorzystania specjalnych efektów również jest możliwe stworzenie emocjonującego pokazu laserowego przy udziale wiązek laserowych beam jak i również graficznych elementów.
0 Komentarze
Laser Laserworld CS-2000RGB MKII  posiada od nowa zaprojektowaną obudowę, która jest lekka, kompaktowa i posiada stabilny uchwyt. Diody laserowe zapewniają doskonałe kolory i potężne wiązki laserowe. Rozmiar wzorów graficznych oraz czułość mikrofonu może być regulowana za pomocą pokręteł znajdujących się z tyłu obudowy.
0 Komentarze
Laser Laserworld EL-500RGB KeyTEX jest urządzeniem przeznaczonym do laserowej projekcji tekstu oraz wzorów graficznych, który nie wymaga dodatkowego sterowania. W standardzie w raz urządzeniem dostarczana jest dedykowana klawiatura sterująca. Przy pomocy klawiatury możliwe jest sterowanie całym show laserowym.
0 Komentarze
Laser Laserworld DS-1800RGB - początkujący użytkownicy jak i zarówno profesjonaliści korzystają z tych urządzeń ponieważ są bardzo proste w użyciu, funkcjonalne oraz posiadają niską wagę i kompaktowe rozmiary.
0 Komentarze
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów