Akcesoria  Jest 19 produktów.

Podkategorie

na stronę
Hak aluminiowy o udźwigu 30kg do wieszania urządzeń efektowych na konstrukcjach wykonanych z rur o średnicy 50 mmWymiary: 95x65x30mm
0 Komentarze
Hak aluminiowy o udźwigu 100kg do wieszania urządzeń efektowych na konstrukcjach wykonanych z rur o średnicy 50 mm
0 Komentarze
Hak do głowic ruchomych z zawiasem. Udźwig 100kg. Umożliwia zapakowanie głowicy do fly case, bez konieczności odkręcania haka.
0 Komentarze
Hak aluminiowy o udźwigu 200kg do wieszania urządzeń efektowych na konstrukcjach wykonanych z rur o średnicy 50 mm
0 Komentarze
Hak aluminiowy o udźwigu 500kg do wieszania urządzeń efektowych na konstrukcjach wykonanych z rur o średnicy 50 mm
0 Komentarze
Płyn został specjalnie zaprojektowany do pracy ze scenicznymi wytwornicami śniegu. Wytwarza bezpieczny efekt padającego śniegu na bazie pianki. Dostarczany w pełnym zbiorniku 5 l.
0 Komentarze
Koncentrat płynu do śniegu specjalnie zaprojektowany do pracy ze scenicznymi wytwornicami śniegu. Wytwarza bezpieczny efekt padającego śniegu na bazie pianki. Wystarcza do uzyskania 25 litrów wysokiej jakości płynu do śniegu.
0 Komentarze
Koncentrat Płynu do piany mieszany 1:50 z wodą. 5 litrów koncentratu wystarcza na uzyskanie 250 litrów wydajnego płynu do piany.Niezawodnie współpracuje z większością modeli wytwornic piany na rynku.Niezastąpiony przy wszelkiego typu imprezach piana-party (foam-party). Tworzy wydajny efekt śnieżnobiałej piany, która przez umożliwia łatwe nabudowywanie...
0 Komentarze
Koncentrat wysoko wydajnego płynu do wytwornic automatycznych. Tworzy bardzo wytrzymałe, niezwykle długo utrzymujące się bańki, tym samym zapewnia im maksymalną wydajność. Idealnie nadaje się do użytku zarówno w plenerach jak i we wnętrzach.
0 Komentarze
Studio EQD (Extra Quick Dissipating) jest specjalnym, bardzo szybko znikającym płynem do dymu z serii AFX. Wykorzystany ze specjalnymi maszynami tworzy efekt niskiego dymu. Znika szybciej niż wersja QD. Idealny przy produkcjach teatralnych i telewizyjnych oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest szybkie usuwanie dymu.
0 Komentarze
Studio QD (Quick Dissipating) jest specjalnym, bardzo szybko znikającym płynem do dymu z serii AFX. Wykorzystany ze specjalnymi maszynami tworzy efekt niskiego dymu. Idealny przy produkcjach teatralnych i telewizyjnych oraz wszędzie tam gdzie wymagane jest szybkie usuwanie dymu. Projektowany do pracy w studiu.
0 Komentarze
Molecular Fog jest specjalnym, szybko znikającym płynem do gęstego dymu z serii AFX. Wykorzystany z wytwornicami do niskiego dymu tworzy gęstą imitację dymu CO2 (suchy lód). Znika ogrzewając się. Jeżeli nie chcesz mieć zadymionego całego lokalu, a chciałbyś utworzyć niesamowity efekt wystrzałów gęstego dymu, który po niedługiej chwili znika (40 do...
0 Komentarze
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów