LASER Laserworld PRO-800RGB profesjonalny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 359 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 359 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 35,90 zł.


PRO-800RGB

Nowy

Laser firmy Laserworld PRO-800RGB nie tylko pracuje w normalnym trybie skanowania ale również posiada dedykowaną siatkę dyfrakcyjną do multiplikowania efektów laserowych. Bez wykorzystania specjalnych efektów również jest możliwe stworzenie emocjonującego pokazu laserowego przy udziale wiązek laserowych beam jak i również graficznych elementów.

Laser Laserworld PRO-800RGB jest systemem laserowym z mocą całkowitą do 800mW. Jest nie tylko wyposażony w szybkie skanery do projekcji ale również w super jasną czerwoną diodę 637nm, która jest kilka razy bardziej widzialna niż dioda z długością fali 650nm oraz dodatkowo posiada cieńszy i bardziej precyzyjny profil wiązki laserowej. Laser PRO-400G zapewnia wspaniałą widzialność i jest dedykowany do projekcji wiązek laserowych jak i projekcji graficznych.

Urządzenie posiada analogową modulację, co oznacza lepszą regulację koloru zielonego. Ten fakt oznacza, że Laserworld PRO-800RGB jest idealny do wszelkich aplikacji, które wymagają dużej ilości kolorów i odcieni.

Dużymi zaletami projektorów laserowych z serii Proline jest zintegrowany generator efektu szkła. Projektor nie tylko pracuje w normalnym trybie skanowania ale również posiada dedykowaną siatkę dyfrakcyjną do multiplikowania efektów laserowych. Bez wykorzystania specjalnych efektów również jest możliwe stworzenie emocjonującego pokazu laserowego przy udziale wiązek laserowych beam jak i również graficznych elementów. Poprzez kontroler DMX możemy sterować przeróżnymi funkcjami tj.


Zintegrowane efekty mogą być wyzwalane indywidualnie poprzez wybór odpowiedniego przełącznika dip switch znajdującego się w tylnej obudowie urządzenia lub poprzez kontroler DMX. Dodatkowo wszystkie zintegrowane efekty mogą być uruchamiane w trybie Auto lub w trybie reakcji na dźwięk włączając w tym powiązane efekty wyzwalane w trybie ILDA

Ustawienia przełączników Dip switchy w serii Proline:

Tryb skanera normalny – generuje emocjonujący pokaz laserowy beam oraz projekcje graficzne (Dip Switch 5)
Tryb Burst Grating – wzory są kilka razy zwielokrotnione i zajmują większą powierzchnie projekcji(Dip Switch 6)
Tryb efektów 3D – tworzy wspaniałe efekty 3D preinstalowanych wzorów graficznych (Dip Switch 8)
Tryb radial – Wzór graficzny jest wyświetlany jako centralny efekt, natomiast inne efekty są wyświetlane w wersji zmultiplikowanej wokół efektu centralnego (Dip Switch 7)

Sterowanie przez komputer:
Urządzenie laserowe Laserworld PRO-800RGB posiada interfejs ILDA do profesjonalnej obsługi poprzez komputer, dzięki czemu nowo stworzone lub preinstalowane show laserowe mogą być uruchomione bezpośrednio przez dedykowane oprogramowanie komputerowe tj. np.: Showeditor 2015

Tryb DMX:
Poprzez tryb DMX wbudowane wzory, takie jak fale, tunele, koła itp. mogę być wyświetlane z różną prędkością.

Tryb automatyczny:
Projektor laserowy posiada tryb automatyczny, który wyzwala preinstalowane wzory w trybie automatycznym.(Dip Switch 1 & 10)

Tryb muzyczny:
Podczas gdy tryb reakcji na dźwięk jest aktywny, projekcje laserowe pojawiają się zgodnie z podbiciem dźwięku. Czułość mikrofonu może być z łatwością regulowana z tyłu obudowy urządzenia (Dip Switch 10).

SD Card:
Laser Laserworld PRO-800RGB posiada zintegrowany slot kart SD (w zestawie znajduje się 2GB karta SD). Slot umożliwia zapisywanie wzorów graficznych, animacji lub całych pokazów laserowych w plikach o formacie .ILD na karcie SD i wyświetlaniu ich bezpośrednio przez projektor laserowy. Funkcjonalność ta powoduje, że urządzenie staje się bardzo uniwersalne i może pracować samodzielnie bez podłączenia do komputera.

Laserworld Showeditor FREE:
Oprogramowanie Laserworld Showeditor FREE jest darmowym oprogramowaniem do sterowania urządzeniami laserowymi i tworzenia ramek, figur, pokazów i ostatecznie eksportowania ich do plików ILDA (*ild.) Możliwy jest eksport tych plików na kartę SD i użycia ich w zintegrowanym slocie kart SD znajdującym się w laserze PRO-800RGB. Tutaj pobierzesz darmowe oprogramowanie Laserworld Showeditor FREE.

Tryb Master-Slave:
Oprócz wcześniej wspomnianych trybów projektor laserowy posiada również tryb master/slave. Lasery tej samej serii (slave lasery), połączone poprzez DMX do głównego lasera (laser master) generują te same wiązki laserowe co główny laser.

Urządzenie laserowe posiada również z tyłu obudowy wyświetlacz LCD, jak i również przyciski menu umożliwiające aktywację takich opcji jak: efekt dyfrakcji, animacje, kolory, stopień czułości na muzykę itp.

Kontrola bezprzewodowa:
Dołączony pilot zdalnego sterowania pozwala na wiele ustawień tj. wybór trybu pracy, kontrola prędkości, wybór wzorów itp.. Kontrolka IR LED na przodzie urządzenia mruga w momencie otrzymywania sygnału z pilota


Solidna obudowa PRO-800RGB jest bardzo kompaktowa i występuje w jednym rozmiarze 23.5 x 20.5 x 16.5 cm (W/B/H). Dodatkowym ułatwieniem jest zamontowanie dedykowanej rączki na obudowie, która pozwala przymocować jednostkę laserową w pozycjach 360° obracając wokół osi rączki. Ta funkcjonalność znacznie ułatwia montaż urządzenia na kratownicach itp.
Mikrofon do aktywacji trybu dźwiękowego oraz kontrola statusu LED umieszczone są na przednim panelu obudowy PRO-800RGB obok wyjścia promienia laserowego. W trybie dźwiękowym kontrolka LED na przednim panelu obudowy mruga w momencie każdorazowej aktywacji dźwiękiem. Druga kontrolka LED aktywuje się w trybie operacyjnym.

Z tyłu obudowy urządzenia laserowego możemy korzystać z wielu ustawień i interfejsów sterowania. Poza gniazdem sieciowym oraz przełącznikiem on/off znajdziemy również dwa interfejsy DMX in oraz out oraz dodatkowe interfejsy ILDA in, our i gniazdo interlock. W momencie połączenia ILDA, kontrolka LED umiejscowiona obok interfejsu świeci się na zielono. Zintegrowany przełącznik na kluczyk bezpieczeństwa uniemożliwia włączenie lasera przez nieautoryzowane osoby. Laser PRO-800RGB jest wyposażony w dedykowany system bezpieczeństwa "Scan Fail Safety" blokujący pojedynczy promień "single beam", system ten może zostać wyłączony przez przełącznik z tyłu urządzenia. W trybie aktywacji system zabezpiecza przed możliwością generowania pojedynczego, skoncentrowanego w jedną wiązkę promienia laserowego.
Dwa obrotowe przyciski z tyłu obudowy urządzenia umożliwiają regulacje wielkości wzoru graficznego oraz czułości mikrofonu. Dodatkowo dostępne są dedykowane przełączniki DIP umożliwiające aktywację dostępnych trybów pracy oraz ustawienie adresów DMX. Urządzenie posiada specjalny hak do mocowania linki bezpieczeństwa.

Laser Laserworld PRO-800RGB wyposażony jest w moduł czerwonej i niebieskiej diody laserowej oraz moduł zielonej diody DPSS. Czerwona dioda posiada długość fali 637nm z doskonałą widzialnością oraz parametrami wiązki laserowej. Razem z zieloną diodą DPSS o długości fali 532nm oraz niebieską diodą o długości fali 445nm urządzenie generuje wspaniałe kolory i tworzy potężne efekty laserowe.
Projektor ma dobre parametry wiązki laserowej przy średnicy wiązki około 3mm oraz dywergencji około 1.3mrad (pełen kąt). Urządzenie oferuje również system skanowania galvo z prędkością 40kpps z max. kątem odchylenia do 40° oraz kątem odchylenia przy efekcie dyfrakcji dochodzącym do 80°.

Laser Laserworld PRO-800RGB jest potężnym system laserowym RGB przeznaczonym dla prywatnych użytkowników jak i również do profesjonalnych aplikacji. Jest również idealnym rozwiązaniem do średnich klubów, dyskotek, klubów nocnych. Swoje zastosowanie znajdzie również dla mobilnych DJów jak i dla firm rentalowych.

 

DANE TECHNICZNE:

Producent:Laserworld
Moc całkowita:800mW
Moc gwarantowana:700mW
Dioda Czerwona:120mW / 637nm
Dioda Zielona:120mW / 532nm
Dioda Niebieska:460mW / 445nm
Klasa Lasera:4
Specyfikacja wiązki:około 3mm / około 1.3mrad
Skaner:Galvo system, do 40kpps @4°
Kąt skanowania:40° max. / 80° dla efektu szkła
Źródło wiązki:Dioda, DPSS Laser
Tryby pracy:auto, muzyka, DMX, ILDA, master-slave, Karta SD
Podstawowe wzory:>200 Wzorów (płaszczyzny, tunele, siatki, fale itd.; grating oraz efekty 3D)
Akcesoria:kabel zasilający, jednostka zdalnego sterowania Karta SD, instrukcja obsługi, moduł interlock, kluczyk bezpieczeństwa, Laserworld Showeditor FREE
Zasilanie:85V - 250V AC
Pobór energii:50 W
Wymiary:235/205/165 mm
Waga:4.45 kg

 

 

Napisz opinię

LASER Laserworld PRO-800RGB profesjonalny

LASER Laserworld PRO-800RGB profesjonalny

Laser firmy Laserworld PRO-800RGB nie tylko pracuje w normalnym trybie skanowania ale również posiada dedykowaną siatkę dyfrakcyjną do multiplikowania efektów laserowych. Bez wykorzystania specjalnych efektów również jest możliwe stworzenie emocjonującego pokazu laserowego przy udziale wiązek laserowych beam jak i również graficznych elementów.