LASER Laserworld CS-2000RGB MKII

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 369 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 369 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 36,90 zł.


CS-2000RGB MKII

Nowy

Laser Laserworld CS-2000RGB MKII  posiada od nowa zaprojektowaną obudowę, która jest lekka, kompaktowa i posiada stabilny uchwyt. Diody laserowe zapewniają doskonałe kolory i potężne wiązki laserowe. Rozmiar wzorów graficznych oraz czułość mikrofonu może być regulowana za pomocą pokręteł znajdujących się z tyłu obudowy.

Laser Laserworld CS-2000RGB MKII  posiada od nowa zaprojektowaną obudowę, która jest lekka, kompaktowa i posiada stabilny uchwyt. Uchwyt pozwala na mocowanie lasera w różnych pozycjach: podwieszanie jak i również możliwość stawiania na podłożu - idealne dla mobilnych Djów podczas tymczasowych pokazów laserowych. Laser również spełnia swoją rolę w permanentnych instalacjach na kratownicach lub sufitach.

Laser Laserworld CS-2000RGB MKII jest pełno kolorowym systemem RGB z modulacją analogową oraz z mocą całkowitą do 2'000mW i minimalną mocą 1'600mW. Dioda laserowa koloru czerwonego 650nm posiada moc 250mW, zielona dioda 532nm o mocy 250mw oraz dioda koloru niebieskiego 650nm o mocy wyjściowej 1'100mW. Diody laserowe zapewniają doskonałe kolory i potężne wiązki laserowe. Projektor laserowy posiada dobre parametry wiązki o średnicy około 3mm i dywergencją 2.0mrad. System galvo pracuje z prędkością do 30kpps.

Rozmiar wzorów graficznych oraz czułość mikrofonu może być regulowana za pomocą pokręteł znajdujących się z tyłu obudowy. 

Poprzez sterowanie DMX, w trybie auto jak i również w trybie reakcji na dźwięk urządzenie jest w stanie wygenerować około 200 preinstalowanych wzorów graficznych, takich jak fale, tunele, okręgi itp.. Wzory te mogą być wyświetlane w przeróżnych kolorach i przy różnej prędkości. Gdy tryb auto jest aktywny, wzory graficzne są wyzwalane automatycznie a w przypadku trybu dźwiękowego są wyzwalane na podbicie dźwięku.

Dodatkową funkcją projektora laserowego jest tryb master/slave. Lasery z tej samej serii (projektory slave), połączone kablem DMX do głównego projektora laserowego (laser master) będą wyświetlać dokładnie takie same projekcje jak główny projektor laserowy.

Laser Laserworld CS-2000RGB MKII można połączyć z komputerem i kontrolować poprzez dedykowany interfejs ILDA. Dzięki tej możliwości preinstalowane wzory graficzne i animacje mogą być wyświetlane wraz z projekcjami sterowanymi przez dedykowane oprogramowanie.

Z tyłu obudowy lasera znajdują się takie zabezpieczenia jak przełącznik na kluczyk bezpieczeństwa, interfejs interlock oraz włącznik on-off.

Laser Laserworld CS-2000RGB MKII jest idealnym rozwiązaniem dla pół-profesjonalnych aplikacji i doskonale nadaję się do barów, średnich klubów oraz dyskotek. Projektor laserowy spełnia również swoją funkcję dla firm rentalowych, dla mobilnych Djów, prywatnych użytkowników oraz prywatek

 

DANE TECHNICZNE
Producent:Laserworld
Moc całkowita:2'000mW
Moc gwarantowana:1'600mW
Dioda Czerwona:250mW/635nm
Dioda Zielona:250mW/532nm
Dioda Niebieska:1'100mW/445nm
Klasa Lasera:4
Specyfikacja wiązki:około 3mm / 2mrad
Skaner:galvo system, 30kpps z 4°
Kąt skanowania:40°
Żródło wiązki:Dioda, DPSS Laser
Tryby pracy:auto, muzyka, DMX, ILDA, master-slave
Podstawowe wzory:około 200 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale, itd.)
Akcesoria:kabel zasilający, instrukcja obsługi, moduł interlock, kluczyk bezpieczeństwa
Zasilanie:85V - 250V AC
Pobór energii:120 W
Wymiary:190/274/160 mm
Waga:4.75 kg


Napisz opinię

LASER Laserworld CS-2000RGB MKII

LASER Laserworld CS-2000RGB MKII

Laser Laserworld CS-2000RGB MKII  posiada od nowa zaprojektowaną obudowę, która jest lekka, kompaktowa i posiada stabilny uchwyt. Diody laserowe zapewniają doskonałe kolory i potężne wiązki laserowe. Rozmiar wzorów graficznych oraz czułość mikrofonu może być regulowana za pomocą pokręteł znajdujących się z tyłu obudowy.