Stroboskopy LED  Jest 4 produktów.

Bardzo mocny stroboskop LED RGB. Wyposażony w 108 bardzo wydajnych, cechujących się wysoką jasnością punktową diod RGB. Diody świecą na czerwono, niebiesko lub zielono. Dzięki swojej mocy doskonale nadaje się zarówno do zastosowań domowych jak i do większych klubów.
0 Komentarze
Bardzo mocny stroboskop LED. Wyposażony w 108 bardzo wydajnych, cechujących się wysoką jasnością punktową białych diod. Dzięki swojej mocy doskonale nadaje się zarówno do zastosowań domowych jak i do większych klubów.
0 Komentarze
Showtec QFX to połączenie reflektorów LED RGB, efektów typu Derby, Lasera RG oraz efektu stroboskopu na jednej belce. Niewielka waga, ilość efektów, łatwość sterowania i podłączenia czynią ten kompletny zestaw efektów doskonałym narzędziem dla mobilnych DJ-ów, zespołów muzycznych. Dzięki możliwości zawieszenia nadaje się wyśmienicie również do lokali,...
0 Komentarze
Stroboskop marki Showtec wykonany w technologii LED, wyposażony w 35 diod 5mm 5W w kolorze białym. Tryby pracy auto oraz sterowanie dźwiękiem za pomocą wbudowanego mikrofonu. Zestaw zawiera pilot IR.
0 Komentarze
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów