Denon MCX8000 + TORBA GRATIS

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 529 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 529 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 52,90 zł.


Denon MCX8000 + TORBA

Nowy

MCX8000 samodzielny odtwarzacz oraz kontroler pozwalający na przekształcenie zwykłego seta w koncert pełen przeżyć! Dwa wyświetlacze w jakości HD zapewniają samodzielną kontrolę za pomocą wbudowanego oprogramowania Engine 1.5 oraz przy użyciu aplikacji Serato DJ. Ten 4-kanałowy cyfrowy mikser wyposażony został w 3 wbudowane efekty przeznaczone zarówno dla Engine 1.5, jak i wejść liniowych.

MCX8000 to samodzielny odtwarzacz oraz kontroler pozwalający na przekształcenie zwykłego seta w koncert pełen przeżyć! Dwa wyświetlacze w jakości HD zapewniają rewolucyjną i samodzielną kontrolę za pomocą wbudowanego oprogramowania Engine 1.5 oraz przy użyciu aplikacji Serato DJ. Ten 4-kanałowy cyfrowy mikser wyposażony został w 3 wbudowane efekty przeznaczone zarówno dla Engine 1.5, jak i wejść liniowych. MCX8000 to także solidna, metalowa konstrukcja wyposażona w pady czułe na siłę nacisku, które pozwalają wykorzystać takie funkcje jak CUE, ROLL, SLICER czy sampler.Następna generacja w wysokiej jakości odtwarzaczu multimedialnym

MCX8000 jest jedynym odtwarzaczem / kontrolerem mediów, który posiada wbudowane oprogramowanie i interfejs współpracujące płynnie z serato DJ. Przenosimy  DJ'ów do następnej generacji technologii silników DJ z ekranami o wysokiej rozdzielczości, jednocześnie uruchamiając na nich serato DJ. Profesjonalny, 24-bitowy czterokanałowy mikser, sprawia, że nie ma żadnych barier.
 
 
denon mcx8000Nie potrzebujesz komputera

Tak! Przejmij kontrolę nad stanowiskiem DJ z nowym, autonomicznym urządzeniem MCX8000 i przekształć zwykły set w widowisko pełne wrażeń. Dwa ekrany HD sterują rewolucyjnym, niezależnym oprogramowaniem Denona DJ Engine 1.5 i działaniem Serato DJ. MCX8000 Jest w pełni zaopatrzony w 4-kanałowy mikser cyfrowy wyposażony w 3 wbudowane efekty dla oprogramowania silnika i wejść liniowych. Solidna metalowa konstrukcja dopięta jest na ostatni  guzik, wyposażona w pady czułe na nacisk, które pozwalają wykorzystać takie funkcje jak CUE, ROLL, SLICER oraz sampler.
 
 
denon mcx8000Wbudowane oprogramowanie  Engine!

Co to jest Engine? Engine jest rewolucyjnym oprogramowaniem DJ , który umożliwia grę bez użycia laptopa. Oprogramowanie Engine 1.5 ma wiele zalet po zainstalowaniu na komputerze PC / Mac. Możesz utworzyć playlisty , Hot-Cue lub analizować całą bibliotekę.
 
 
denon mcx8000Serato DJ Ready

Masz najlepszą zaletę obu światów, ponieważ MCX8000 jest kompatybilny z najnowszym oprogramowaniem Serato DJ i umożliwia korzystanie z 4 kanałów. Jest też pakiet uaktualnień DVS, dający MCX8000 nieograniczone możliwości.
 
 
denon mcx8000Brzmienie i Efekty mają znaczenie

MCX8000 oferuje wbudowane na pokładzie efekty oraz 24-bitowy nieskazitelny dźwięk. Ten wysokiej jakości kontroler z wyjściami XLR został stworzony zarówno dla stacjonarnego stanowiska DJ jak i systemu PA. Wbudowane są trzy efekty dźwiękowe: delay, echo i noise.
 
 
denon mcx8000Proste Hand-Off

Proste przejścia między dwoma DJ-ami ! Nie ma przerw między setami, ponieważ oprogramowanie Engine umożliwia DJ-owi podłączenie się do MCX8000 przez USB lub Serato DJ . Są dwa porty USB dla napędów flash, a na tylnej części MCX8000 znajduje się zasilany port USB dla zewnętrznego dysku twardego , który jest używany z Serato DJ.
 
 
denon mcx8000

 
 
 

FUNKCJE:

  • Zawiera rewolucyjną technologię Denon DJ Engine
  • 2 wejścia USB do odtwarzania w trybie samodzielnym
  • Zawiera 4-kanałowe oprogramowanie Serato DJ
  • 2 wysokiej rozdzielczości wyświetlacze do Engine i Serato DJ
  • Profesjonalny, 4-kanałowy mikser cyfrowy z 2 wejściami mikrofonowymi
  • 3 wbudowane efekty błyskawiczne do odtwarzania z Denon DJ Engine i wejść liniowych
  • Pady o wysokiej wrażliwości cue, roll, slicer i sample
  • Stage Link LinQ do sterowania oświetleniem i wideo
  • Serato DVS Upgrade Ready
  • Konstrukcja metalowa
TORBA GRATIS
Torba denon mcx8000
(zdjęcie poglądowe)
 

Prezentacja video

 

 

 
 

Napisz opinię

Denon MCX8000 + TORBA GRATIS

Denon MCX8000 + TORBA GRATIS

MCX8000 samodzielny odtwarzacz oraz kontroler pozwalający na przekształcenie zwykłego seta w koncert pełen przeżyć! Dwa wyświetlacze w jakości HD zapewniają samodzielną kontrolę za pomocą wbudowanego oprogramowania Engine 1.5 oraz przy użyciu aplikacji Serato DJ. Ten 4-kanałowy cyfrowy mikser wyposażony został w 3 wbudowane efekty przeznaczone zarówno dla Engine 1.5, jak i wejść liniowych.