Okyweb 4 - Kontroler MIDI/MP3 - Karaoke

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 244 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 244 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 24,40 zł.


Okyweb 4

Nowy

OKYWEB4: podręczny zespół muzyczny !

Okyweb 4 to prosty i tani odtwarzacz midi i mp3 z wewnętrzną pamięcią 16 GB i ekranem dotykowym. Jest potężnym odtwarzaczem plików muzycznych z generatorem Midi o 108 nutach polifonii pochodzących z Merish 4. Generator zawiera 848 dźwięków z 46 zestawami perkusyjnymi.

Instrument prosty i potężny.

Okyweb 4 to prosty i tani odtwarzacz midi i mp3 z wewnętrzną pamięcią 16 GB i ekranem dotykowym.

Jest potężnym odtwarzaczem plików muzycznych z generatorem Midi o 108 nutach polifonii pochodzących z Merish 4. Generator zawiera 848 dźwięków, takich jak akustyczne i perkusyjne z 46 zestawami perkusyjnymi. Dźwięk został zbadany przez M-live, z trzydziestoletnim doświadczeniem w produkcji plików Midi, aby osiągnąć maksymalną kompatybilność ze wszystkimi produkcjami w General Midi.

Okyweb 4 jest również Expanderem MIDI po podłączeniu do tabletu lub komputera.

Okyweb 4 czyta wszystkie formaty Midi i Mp3, oprócz tego może edytować pliki Midi i porządkować je w złożonych archiwach również za pomocą list odtwarzania. Łączy się z telewizorem lub monitorem komputera za pomocą kabla HDMI, aby odczytać teksty i akordy synchronizowane z muzyką.

Okyweb 4, z opcjonalnym Wi-Fi M-pen, może być podłączony do Internetu, i może mieć dostęp do kolekcji podkładów i dzielenia się wrażeniami muzycznymi poprzez dedykowaną aplikację.

 
 
Okyweb 4

Wszystko pod kontrolą na jednym ekranie.

Główny ekran Okyweb 4 pozwala mieć wszystko pod kontrolą: na górze jest pokazywany tytuł odtwarzanej piosenki, na środku ekranu wyświetlane są teksty i akordy, kolorowane synchronicznie z melodią, na dole jest tytułem następnej piosenki, a po prawej stronie znajduje się siedem klawiszy dotykowych, za pomocą których można kontrolować wszystkie funkcje oprogramowania.

Okyweb 4 to instrument prosty, ale kompletny, a wszystkie połączenia zostały przebadane w celu uzyskania ergonomii. Klawisz "szukaj" otwiera klawiaturę, która pozwala na zapisanie tytułu lub wykonawcy utworu, którego szukamy pośród tysięcy (do 15 000) podkładów.

 
 
Okyweb 4

Czyta wszystkie formaty muzyczne.

Okyweb 4 czyta wszystkie podkłady w dowolnych formatach i wchodzi na songservice.it przez opcjonalne pióro M-pen.

W tym przypadku baza danych, która archiwizuje ścieżki podkładu, podaje wszystkie informacje związane z tytułem lub wykonawcą. Zawsze też dane te można zapisać na plikach, w których brakuje tych informacji za pomocą zaprojektowanego oprogramowania.

 
 
Okyweb 4
Okyweb 4

Wielofunkcyjna i kompletna konsola..

Strona miksera pozwala modyfikować w czasie rzeczywistym mieszankę plików midi dla każdej rodziny instrumentów. Za pomocą klawiszy "Mute" i "Solo" możesz skasować utwór muzyczny. Modyfikacje zachowują ważność dla wszystkich plików MIDI, ale zawsze możesz ponownie aktywować poprzednie ustawienie.

 
 
Okyweb 4

Karaoke na każdą okazję.

Teksty i akordy do śpiewania i odtwarzania twoich ulubionych podkładów.

Okyweb 4 to idealne narzędzie do sprawdzenia się na karaoke w domu lub w miejscu publicznym.

Połączenie z telewizorem odbywa się za pomocą kabla HDMI.

Oprócz tekstów możliwe jest wyświetlanie akordów, zgodnie z wybranym tonem. Akordy są dostępne zarówno w tradycyjnym formacie, jak i na gitarę oraz klawiaturę.

Okyweb 4 to najlepszy instrument dla tych, którzy chcą nauczyć się nowego podkładu. Pamiętaj, że akordy są wyświetlane tylko wtedy, gdy są obecne w pliku muzycznym. Wszystkie podkłady sprzedawane na www.songservice.it zawierają akordy.

 
 
Okyweb 4

Dostosuj dźwięki i efekty bez obaw: oryginalny plik będzie zawsze dostępny.

Funkcja edycji Okyweb 4 jest bardzo kompletna i prosta! Po naciśnięciu klawisza dotykowego można przejść do sekcji poświęconej edycji plików midi, w której można zmienić każdy parametr dźwięków i efektów, aby dostosować ścieżkę podkładu i modyfikacje w pamięci. Żadna ze zmian nie jest destrukcyjne, a oryginalną wersję pliku będzie można odzyskać w dowolnym momencie.

Okyweb 4 to potężny ekspander dla klawiatury, akordeonu i komputera. Możesz personalizować dźwięki zgodnie z własnymi upodobaniami i możesz je odtwarzać za pomocą instrumentu na podstawie podkładów.

 
 
Okyweb 4

 
 

Główne cechy Okyweb 4:

 • Odtwarzacz plików Midi z 180 nutami polifonii
 • Odtwarzacz mp3
 • Zarządzanie archiwami z bazą danych według tytułów i wykonawców
 • Połączenie z Internetem za pomocą opcjonalnego wi-fi M-pen
 • Baza dźwiękowa 848 dźwięków z 46 zestawami perkusyjnymi
 • Pamięć wewnętrzna 16 GB do zarządzania plikami MIDI i MP3 do 15000 podkładów
 • Edycja pliku Midi
 • Zarządzanie klawiaturą główną
 • Korzystanie z Expander i połączenie z komputerem
 • długość:247mm 
 • szerokość:234mm 
 • wysokość:31mm 
 • waga 1,4 kg

Do pobrania:

Instrukcja obsługi EN

 
 
 

Napisz opinię

Okyweb 4 - Kontroler MIDI/MP3 - Karaoke

Okyweb 4 - Kontroler MIDI/MP3 - Karaoke

OKYWEB4: podręczny zespół muzyczny !

Okyweb 4 to prosty i tani odtwarzacz midi i mp3 z wewnętrzną pamięcią 16 GB i ekranem dotykowym. Jest potężnym odtwarzaczem plików muzycznych z generatorem Midi o 108 nutach polifonii pochodzących z Merish 4. Generator zawiera 848 dźwięków z 46 zestawami perkusyjnymi.